top of page
20200530_081141.jpg
WhatsApp Image 2023-04-15 at 18.14.06.jpeg
Untitled design (50).png

יש משהו קסום שמתאמנים בקבוצה...

העוצמה, ההפריה ההדדית, ההשראה והמוטיבציה של אימון בקבוצה נותן את אותותיו, לצד ההכרה בחשיבות של יחס אישי ועבודה קבוצתית קטנה ואיכותית.

יצרנו קבוצה עם צביון של עזרה הדדית, פרגון ודחיפה מנטלית קבוצתית המאפשרים לנו ליהנות בכל מסע הכנה אליו נצא ונסיימו בסיפוק גדול.

מפעם לפעם נקבע יעד ריצה קבוצתי, בדמות מרוץ שטח, אליו מתכוננים בהכנה קבוצתית המבוססת תכנית אימונים.

מעוניינים לשמוע עוד על אימוני מרוצי השטח?

WhatsApp Image 2021-03-09 at 11.39.25 (2
Seven.jpeg
שאלות נפוצות
על הכנה קבוצתית למירוצים
 • מה גודל הקבוצה?
  קבוצת הריצה נוסדה ביוני 2020. הרכב הקבוצה עומד על כ-30 רצים.
 • מה אופי הקבוצה?
  קבוצת חורשןTrailrun היא שילוב של קבוצת אימוני ריצה עם קבוצת ריצה חברתית. 1. ספורטאי/יות האימון בתשלום- אלה הבוחרים להתאמן בריצה ולוקחים חלק באופן קבוע ב- 4 האימונים השבועיים של הקבוצה המועברים על ידי ארז דברת מאמן ריצות ארוכות מוסמך. 2. רצים/ות המגיעים לחלק מימי הריצה במהלך השבוע ובשבת ל"ריצותטיול" שהן ריצות פתוחות לכל וללא תשלום. אחת לכמה חודשים מוגדר אתגר קבוצתי בדמות מרוץ שטח שאליו מתאמנת הקבוצה על בסיס תכנית אימונים..לעומתם רצות ורצים אחרים שלא מגלים עניין באתגר הקבוצתי באים למטרת פעילות הריצה ובנוסף מוזמנים גם כאלה שמעוניינים/ות אך ורק בריצותטיול של שבתות ..מה שאומר כי בקבוצה יש מקום לכולם/ן!
 • באיזה מתכונת (שבועית) פועלת הקבוצה?
  המסגרת השבועית מבוססת על מבנה של 4 אימונים בשבוע. מבנה השבוע קבוע: יום שני אימוני איכות. יום רביעי אימון המוגדר חורשןTrailRun שמהותו ריצת שטח של אמצע שבוע. יום חמישי אימון כח וחיזוקים. יום שישי אימון ריצה ארוכה. שבת ריצטיול חברתית פתוחה.
 • איך נבחרים מסלולי הריצה?
  ריצותטיול בשבת מבוססות מסלולים שמתוכננים ונבנים מראש. על בסיס היכרות רבת שנים של ארז את אזורי הארץ ושביליה, נבנה מידי שבוע מסלול ריצה שהוא לרוב חיבור של שבילים מסומני קק"ל שנבדקים במפה קודם להכנת המסלול. תכנון התוואי וקושי השבילים נעשה בהקפדה שהעיקרון הבסיסי הוא בטיחות הרצים. בדרך כלל נעשה שילוב של מגוון סוגי שבילים כגון דרכים רחבות לצד סינגלים יעריים, דרכי נוף לצד חציות מעברי מים למטרת ההנאה מאופי השבילים והנופים שברקע.
 • האם נדרש סף כושר לריצות הטיול?
  ריצותטיול בשבתות הן חברתיות באופיין. הריצה היא במבנה קבוצתי קבוע תוך שמירת קירבה וקשר עין רציפים בין כולם/ן לאורך כל הריצה. ציבור רצי ורצות שטח עם ניסיון בסיסי בשטח ויכולת ריצה של מספר קילומטרים ברצף הם האוכלוסייה שלנו.
 • ?האם בכל זאת מידי פעם מתקיימות ריצות בפיצול לשני מסלולים?ואיך מתנהלות
  כן. ריצוטיול מתוכננות באופן כללי לשני מסלולים ,מסלול בסיסי ומסלול ארוך. חברי הקבוצה מורידים לשעון את קבצי המסלולים והתנהלות הריצה היא בפיצול לשתי קבוצות, שאחת תמיד בהובלת ארז והקבוצה השנייה על ידי אחד/ת מוותיקי הרצים.
 • האם טיולי הריצה הרב יומיים מיועדים לכולם?
  כן. ניתן להצטרף לטיולי הריצה הרב יומיים שלנו. טיולי הריצה הרב יומיים מצריכים תהליך הכנה אימוני מקדים אל מסע האימונים הקבוצתי מוזמנות ומוזמנים להצטרף גם רצות ורצים שלא נמנים עם רצי הקבוצה.
 • האם נדרשת רמת כושר לרצים המעוניינים להצטרף לחוויית הריצות הרב יומיות?
  רצי/ות שטח המבקשים/ות להצטרף אלינו לריצות הרב יומיות מוזמנים/ות ללא תנאי ובחפץ לב!
 • על אילו מרוצים מדובר?
  יעדי הקבוצה בדמות מרוצי ריצה הם מרוצי ריצת שטח בלבד!
 • על אילו מרחקי מרוצים מדובר?
  רובו המוחלט של הרכב חברי הקבוצה הוא רצים עם נסיון תחרותי לא רב. מרחקי מרוצי השטח הנקבעים הם מסלולי המרחקים הבינוניים בשלב זה.
 • האם ההצטרפות לריצות הטיול הארוכות כרוכות בתשלום?
  ריצות הטיול בשבתות הן חברתיות פתוחות וללא תשלום. כקבוצה חברתית במהותה ריצות הטיול הארוכות שלנו בסופי השבוע המתקיימות בכל רחבי הארץ פתוחות לכולם/ן ומי שבא ברוך הבא/ה!
 • האם קיימת אפשרות לאימונים אישיים?
  בהחלט! ניתן לקיים תהליך אימון אישי הכרוך בתשלום. באימונים האישיים אני מספק למתאמן/ת מעטפת ספורטיבית רחבה הכוללת הכנת תכנית אימונים מותאמת לאופי המתאמן/ת ולמטרותיו/ה עם מעקב אישי וליווי צמוד לאורך כל תקופת תכנית האימונים. בתכנית משולבים אימוני ריצה לצד אימוני חיזוקים, יעוץ והכוונה על אופן ההתאוששות בין האימונים וכמו כן במידת הצורך הפנייה למומחים כגון תזונאי/פיזיוטרפיסט/עיסוי וכדומה.
 • האם ניתן לקבל תכנית אימונים אישית לביצוע מרחוק?
  בהחלט! ניתן לשלוח למתאמן/ת תכנית אימונים אישית כאשר אופן הביצוע ברובו יהיה מרחוק. ליווי המתאמן/ת יהיה כרוך בקיום שיחות משוב וליווי טלפוני רציף.
bottom of page